Čekejte prosím
Načítá se
Muay Thai | K1

MUAYTHAI

neboli thajský box je plno kontaktní bojové umění původem z Thajska. Během boje dvou zápasníků se smějí používat údery rukami, nohami, lokty a koleny či strhy v klinči. Muaythai jako komplexní boj je mnohdy považován za jeden z nejtvrdších bojových sportů. Náš oddíl zápasí pod asociací C.M.T.A (Česká MUAYTHAI asociace) a IFMA (International Federation of Muaythai associations).

K-1

jedná se kickboxerskou disciplínu původem z Japonska. V tomto sportu se dříve porovnávali styly boje různých bojových sportů jako jsou např. Muaythai, Karate, Taekwondo. V boji jsou povoleny údery, kopy a kolena. Náš oddíl zápasí pod asociací ČSFU (Český svaz Full-contactu) a WAKO (World Association of Kickobxing Organizations)

Začátečníci

Trénink zaměřený na úplné začátečníky a mírně pokročilé nadšence bojových sportů. Trénink začátečníků probíhá hodinu a je do něj zapojená rozcvička, strečink, technika Muaythai / K1 a fyzická kondice. K tréninku používáme moderní a kvalitní ověřené vybavení. Přijďte si vyzkoušet krásu bojového sportu první lekcí zdarma. Nábor do třídy začátečníků probíhá celoročně a stačí mít s sebou jen triko a šortky.

Skvělá přátelská atmosféra a kvalitně sestavené tréninky nabízejí dobré prostředí pro zápasníky tak i běžné členy klubu. Vlastní tělocvična klubu nabízí kvalitní vybavení potřebné k tréninku.


Pokročilí

Skupina pokročilých je určená pro zkušenější sportovce bojových sportů a pro závodníky našeho oddílu. Trénink zaměřený na kondici a sparing probíhá hodinu a půl a jsou do něj zapojené prvky a techniky muaythai a k1. Na tuto lekci vždy určuje připravenost trenér, proto doporučujeme všem nejdříve navštívit lekci pro začátečníky.

Kondiční trénink